Kot Bob i ja

Jak udowodniły badania amerykańskich naukowców oglądanie kotów lub przebywanie w ich towarzystwie znacznie poprawia samopoczucie.

Z okazji Światowego Dnia Kota Bogusia zaprasza na podcast o Jamesie Bowenie i jego rudym kocie - Bobie. Niezwykła, poruszająca historia uzależnionego od narkotyków ulicznego grajka, któremu w powrocie do rzeczywistości i normalnego życia pomógł... kot. Rudy, pewny siebie,niezależny i chadzający (jak to kot) własnymi ścieżkami 🙂

Jak to się stało, że uliczny grajek i jego zwierzak stali się gwiazdami internetu? Czy Polacy znają tę historię? Co wypada lepiej - książka czy film? Kino familijne czy dramat społeczny? Czy Bogusia mruczała z zachwytu? Posłuchajcie!

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996