John Wick

Pokój ma wymiary 3x3x3. Pod sufitem unosi się goła żarówka, na środku stoi stalowy stolik. W półmroku dostrzegacie, że po dwóch jego stronach siedzą Jerry i Szymas. Przed pierwszym z nich leżą P30L, Glock 26,  Kel-Tec KSG, DTA Stealth Recon Scout i oczywiście Coharie Arms CA-415. Przed drugim Browning Hi Power, Ruger M77,  MAC-11, IMI Uzi, Beretta 92 i Olympic Arms K23B. Pomiędzy nimi stoi dyktafon. Tylko dziś, tylko tutaj usłyszycie, co seryjni podcasterzy na zlecenie sądzą o Johnie Wicku i kulcie, jakim film obrósł. Czy Jonathan / Baba Jaga / Boogeyman jest taki straszny, jak go malują? Czy jego historia to kino akcji na miarę XXI wieku? W czym tkwi sekret sukcesu filmu? W fabule? Świecie przedstawionym? Choreografii walk? A może jeszcze w czymś innym? Jeżeli chcecie się tego dowiedzieć, zaopatrzcie się w kamizelkę kuloodporną, kask i słuchawki. Witamy w świecie zbrodni. Zemsty. I headshotów.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

  • Agniesz­ka Brodzik

    Szy­mas to ma chy­ba jakiś fetysz stresz­cza­nia fabu­ły 😀 Nikt tyle nie opo­wia­da szcze­gó­ło­wo tre­ści, co Szymas 😀

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607257 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996