John Wick Rozdział 2

Wasi ulubieni, seryjni podcasterzy na zlecenie powracają. Wyposażony w komplet Glocków (17, 26 i 34), taktycznego TTI TR-1 AR-15  oraz strzelbę Benelli M4 Super 90 Jerry stanie naprzeciwko uzbrojonego w M4A1 i Kimber Warriora Szymasa. Panowie zamierzają uzgodnić między sobą, co sądzą o niedawnej premierze kinowej, tj. o filmie John Wick. Rozdział 2. Jak wypada kontynuacja hitu z 2014 roku? Czy złota zasada sequeli została w jego przypadku zachowana? Jak prezentuje się choreografia walk? Co wymyśliła ekipa od scenografii? Czy wprowadzenie akcentów humorystycznych w tego rodzaju filmie to dobry pomysł? Co nowego zaproponowali nam twórcy i czy udało im się zaskoczyć widzów? Co wspólnego mają ze sobą Christian Grey i John Wick? I w końcu: czy czekamy na Rozdział 3? Jeżeli chce­cie się tego dowie­dzieć, zaopa­trz­cie się w kami­zelkę kulo­od­porną, kask i słu­chawki. Witamy ponownie w świe­cie zbrodni. Zemsty. I head­sho­tów.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607257 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996