Iron Fist – sezon 2

Mando i Sick powracają do omawiania kolejnego serialu z netfliksowego uniwersum Marvela. Tym razem na warsztat trafia anulowany "Iron Fist" i jego drugi sezon. Audycja nagrywana była w momencie, gdy rozmówcy dysponowali już tą wiedzą, jednak jeszcze przed premierą i seansem 3. sezonu "Daredevila" oraz przed informacją o skasowaniu "Luke'a Cage'a", co czasem wypływa w dyskusji. Mando i Sick poruszają wątek rozwoju serialu i głównego bohatera, czarnego charakteru drugiego sezonu, występów gościnnych i powiązań w ramach uniwersum oraz ogólnej wymowy i klimatu drugiej odsłony przygód nieśmiertelnego Iron Fista. Czy twórcy odrobili lekcję i wyciągnęli wnioski z błędów w pierwszej serii? Czy druga odsłona serialu przypadła nam do gustu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996