High Hell

Jako bezimienny pogromca piekielnych gangsterów, ich szympansów i kóz, wybijasz na 20 levelach całe zastępy sługusów Szatana, palisz brudne pieniądze i zbierasz lalki, powoli zbliżając się do Bossa.

Dziś Szymas omówi dla Was wydaną przez Devolver Digital arkadową strzelankę twórców takich indyków jak „Heavy Bullets” czy „Enter the Gungeon”. Jak bardzo oldschoolowy jest „High Hell”? Co wyróżnia jego oprawę graficzną? Czy Szymas zaliczył „rage quit”? Posłuchajcie!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996