Hellboy tom 3: Zdobywca Czerw/Dziwne miejsca

Wydawało się, że dopiero co rozpoczęliśmy powtórkę z Hellboya, a tymczasem już jesteśmy w jej połowie! W trzecim tomie dostajemy trzy opowieści: jedną dłuższą - "Zdobywcę czerwia" - oraz dwie krótsze: "Trzecie życzenie" i "Wyspę". Wszystkie te historie są bardzo ważne zarówno z perspektywy samej postaci Hellboya, jak i świata przedstawionego - rozszerzają mitologię, domykają pewne wątki, rozbudowują wcześniejsze opowieści. A przy tym to Mignola w bardzo dobrej formie: świetna fabuła w pięknej oprawie graficznej. A z jakich to jeszcze powodów warto sięgnąć po ten album? Posłuchajcie!

Omawiany komiks kupi­cie oczy­wi­ście w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Jeżeli zainteresował Was temat, polecamy również wcześniejsze podcasty o Hellboyu oraz pracach Mignoli, które znajdziecie o tu.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996