Hellboy tom 1: Nasienie zniszczenia/Obudzić diabła

Wydawnictwo Egmont postanowiło wznowić oryginalną serię o Hellboyu i w ten właśnie sposób na rynek trafił - zbierający albumy "Nasienie zniszczenia" oraz nagrodzone Eisnerem "Obudzić diabła" - pierwszy tom reedycji. Jerry, który bardzo lubi zarówno postać Hellboya, jak i rysunki Mignoli uznał, że czas najwyższy zapoznać się z przygodami Piekielnego Chłopca od deski do deski. Jak prezentują się pierwsze, długie historie z tego uniwersum? Skąd Mignola czerpie inspiracje? Czy mająca ponad 20 lat na karku seria nadal robi dobre wrażenie? I w końcu: jak prezentuje się najnowsze, wypchane po brzegi dodatkami, wydanie tego komiksu? O tym i o wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym odcinku!

Tom 1 nowego wydania kupi­cie oczy­wi­ście w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Jeżeli zainteresował Was temat, polecamy również wcześniejsze podcasty o Hellboyu i pracach Mignoli, które znajdziecie o tu.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608620 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996