Han Solo. Gwiezdne wojny – historie

Po miesiącach oczekiwania i setkach negatywnych informacji dotyczących problemów z produkcją oto nadszedł dzień premiery kolejnego filmu z cyklu Gwiezdne wojny - historie, czyli Hana Solo. Mando i Jerry po raz kolejny spotkali się na wspólnym seansie w Imaksie i po raz kolejny zasiedli aby omówić dla Was film z gwiezdnowojennego uniwersum. Jakie były nasze oczekiwania względem tej produkcji? Czy spodobały się nam decyzje castingowe? Jak prezentuje się opowieść o przygodach młodego Hana? Czy nie przesadzono z nawiązaniami i fan-serwisem? Na ile twórcom udało się zbudować ciekawe relacje pomiędzy postaciami? Czy trailery ponownie oszukiwały nas co do finalnej wersji filmu? I w końcu najważniejsze - ile razy Mando widział "Hana Solo" w ciągu ostatnich 24 godzin? O tym wszystkim i dziesiątkach innych kwestii posłuchacie w dzisiejszym podcaście!

  • 1:12:44 - strefa spoilerowa!

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996