Guardians of the Galaxy Vol. 1

I'm Groot I'm Groot I'm Groot, I am Groot I'm Groot I'm Groot I'm Groot. I am Groot I am Groot I'm Groot I am Groot. I am Groot I'm Groot I'm Groot I'm Groot, I am Groot I'm Groot, I'm Groot I'm Groot. I am Groot I'm Groot I am Groot, I am Groot I'm Groot I am Groot. I'm Groot I'm Groot, I am Groot I am Groot I am Groot. I'm Groot, I am Groot I'm Groot I'm Groot I'm Groot, I am Groot I am Groot I'm Groot, I am Groot I am Groot. Groot I'm Groot I'm Groot I'm Groot, I am Groot I am Groot I'm Groot I am Groot I am Groot I am Groot I am Groot!

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6601616 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996