Gotham Central vol 1: Na służbie

Na fali komiksowej hossy pojawiają się u nas nie tylko świeżynki, ale także uznane komiksy sprzed lat. Tym samym doczekaliśmy się w końcu polskiego wydania chwalonej serii "Gotham Central", opowiadającej o losach policjantów z Wydziału Poważnych Przestępstw. Muszą oni nie tylko mierzyć się z przestępczością w Gotham, ale także żyć cały czas w cieniu Batmana. Tom pierwszy zbiera trzy historie autorstwa Eda Brubakera oraz Grega Rucki, którzy umiejętnie łączą wątki kryminalne i obyczajowe. Jak prezentuje się ten komiks? Czy zasłużenie jest tak chwalony? Zapraszamy do posłuchania, a jeżeli sami jesteście po lekturze, do podzielenia się wrażeniami!

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

http://jerrystales.blogspot.com/

Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji. Na co dzień pisze i nagrywa na swoim blogu i udziela się jako redaktor serwisu Carpe Noctem.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6577309 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996