GODZILLA City on the Edge of Battle

Walka o przejęcie planety z rąk potworów i oddanie jej w ręce ludzi trwa. Haruo Sakaki przeżył starcie z Godzillą i wraz z pozostałymi niedobitkami swojego oddziału wyrusza na poszukiwanie MechaGodzilli, która ewoluowała w zmechanizowane, na poły organiczne, inteligentne miasto-fortecę z nanometalu.

Czy druga część trylogii anime od Toho Animation i Netfliksa to sequel z prawdziwego zdarzenia? Jakie refleksje natury egzystencjalnej czy etycznej zostały wprowadzone do filmu? Czy animacja Godzilli została poprawiona? Dlaczego Szymas nadal nie polubił dowodzącego walkami z kaijū kapitana Haruo? Czy MechaGodzilla-City to ciekawy koncept? Posłuchajcie!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996