GLOW

Zasiąść do serialu, nie wiedząc o nim praktycznie nic, to odświeżające doświadczenie. Można się oczywiście sparzyć, ale satysfakcja, jeżeli trafi się na coś fajnego, jest ogromna. A doświadczenie bezcenne. I tak właśnie Jerry zasiadł do "GLOW", wiedząc tylko tyle, że tematem przewodnim serialu jest kobiecy wrestling. I co otrzymał? Świetny miks komedii oraz dramatu w tak modnej ostatnio stylistyce lat 80-tych.

O czym jest "GLOW" i skąd czerpie inspiracje? Jak wypada wspomniana stylistyka retro? Jakie tematy i wątki wysuwają się na pierwszy plan? Jak radzą sobie z nimi scenarzyści? I w końcu: ile znajdziemy wrestlingu w tej produkcji? O tym i innych kwestiach usłyszycie w najnowszym odcinku!

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607327 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996