Giant Days: Królowe dramy (tom 1) / Obudźcie mnie jak będzie po wszystkim (tom 2)

„Giant Days” to urocza i zabawna opowieść o dojrzewaniu oraz o codziennych perypetiach trzech studentek pierwszego roku. Esther, Daisy i Susan kilka tygodni temu trafiły na uniwersytet i teraz próbują odnaleźć się w nowym środowisku. Daisy jest raczej naiwna i wierzy, że ludzie są dobrzy, Esther to gotycka królowa dramy, a Susan to pewna siebie, racjonalna feministka. Dziewczynom towarzyszą lokalny geek Ed oraz złota rączka McGraw. Jak nasza piątka przetrwa semestr zimowy? Dowiecie się tego z komiksu Johna Allisona. Czy warto poznać ich przygody? Na to pytanie odpowie Szymas w najnowszej audycji w ramach Konglomeratu.

Komiksy z serii "Giant Days" kupicie w sklepie wydawnictwa Non Stop Comics.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6609023 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996