Giant Days: Bycie miłą nic nie kosztuje (tom 3) / Przepraszam, że cię zawiodłam (tom 4)

Esther, Daisy i Susan kończą pierwszy semestr na studiach i razem z kolegami - Edem oraz McGrawem – przeżywają liczne studenckie przygody: smakują nocnego życia, angażują się w uczelnianą politykę, szukają mieszkania czy pracy oraz zakochują się i rozstają.

Jak prezentują się dalsze losy naszej sympatycznej piątki? Czy „Giant Days” nadal bawi? Na ile zaskakujące mogą być opowieści o studenckim życiu? Posłuchajcie.

Komiksy z serii "Giant Days" kupicie w sklepie wydawnictwa Non Stop Comics.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996