Ether One

W swoim debiucie na Konglomeracie Podcastowym Sick, jako pracownik Ether Institute of Telepathic Medicine, udaje się w podróż we wspomnienia chorej na demencję Jean Thompson. Czy będzie w stanie pomóc w utracie pamięci? Czy wirtualna symulacja wspomnień jest na pewno prawdziwa? Czy przypadkiem pilotująca nas pani dr Phyllis Edmunds nie okłamuje nas i nie manipuluje naszymi poczynaniami?

Poznajcie tajemnice nadmorskiego miasteczka Pinwheel i tragedii jaka wydarzyła się tam przed 50 laty. ETHER ONE to podróż w głąb chorej świadomości i pokaleczonych wspomnień, nosząca echa takich historii jak "Łowca snów", "Incepcja", "Zakochany bez pamięci" czy "Cela".

 

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996