Defenders

Podczas gdy kolejne seriale od Marvela i Netflixa otrzymują coraz niższe oceny i budzą coraz mniejsze emocje, ich omówienie w Konglomeracie rozrasta się odwrotnie proporcjonalnie do popularności. Mando zaczynał od krótkich wstawek w cyklu "Moje seriale", przechodząc przez samodzielne podcasty, by w omówieniu zwieńczenia pierwszej fazy tego projektu połączyć siły niczym ekranowi bohaterowie i wraz z Sickiem zaserwować obszerną dyskusję. W przypadku długości audycji też zachodzi ta zależność, gdyż dzisiaj mamy najdłuższy, jak do tej pory, podcast z tego worka, a omawiamy najkrótszy serial ze wspomnianego uniwersum. Czy telewizyjny odpowiednik "Avengers" to serial, który sprostał oczekiwaniom? Jak rozwinęli się poszczególni bohaterowie? Czy twórcy mieli ciekawy pomysł na tak, jak przecięły się ich drogi? Jak sprawdza się cała intryga i czy główni złoczyńcy są w stanie konkurować z Kingpinem, Kilgravem czy Cottonmouthem? I wreszcie: jak bawiliśmy się na tym serialu i czy oceniamy go pozytywnie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.

0:51:55 - strefa spoilerowa, w której wytykamy sporo wad serialu, o których nie powiedzieliśmy w pierwszej części.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607394 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996