Deadpool – Wyzwanie Draculi/Deadpool się żeni

Po ponad roku przerwy Jerry powraca do serii "Deadpool" serwowanej w ramach Marvel NOW! Po dość spójnej opowieści zaprezentowanej w pierwszych czterech tomach, dwa kolejne - "Wyzwanie Draculi" oraz "Deadpool się żeni" - stanowią w miarę zamkniętą całość i skupiają się na historii zakończonej ślubem Wade Wilsona. Kim jest jego wybranka? Czym jest tytułowe wyzwanie Draculi i jak doszło do skrzyżowania ścieżek króla wampirów i Najemnika z nawijką? Jak prezentują się oba tomy pod kątem warstwy fabularnej, akcji i humoru? O tym wszystkim i wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym podcaście!

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996