Deadpool – Martwi prezydenci/Łowca dusz

Wydawnictwo Egmont w 2015 roku wprowadziło na nasz rynek komiksy spod znaku Marvel Now!, w ramach której to inicjatywy wiele serii komiksowych rozpoczęło swój nowy cykl wydawniczy. Między innymi dotyczyło to losów popularnego Wade'a Wilsona, znanego jako Deadpool, którego nowe przygody zaczęli pisać Posehn oraz Duggan. Na fali popularności Deadpoola (i przy okazji premiery filmu o tym bohaterze) Egmont wypuścił na polski rynek pierwszy album zbiorczy i systematycznie serię tę kontynuuje. Jerry, który oczywiście o Deadpoolu słyszał dużo, ale nie czytał o nim żadnego komiksu, postanowił sprawdzić, o co tyle krzyku. Jak wypadła lektura? Czy jest krwawo, zabawnie i bezkompromisowo? Czy Wade przebija czwartą ścianę? Jakie są plusy i minusy tej serii oraz czy to tylko prosta rozrywka, czy może coś więcej. Zapraszamy na pierwszy i zapewne nie ostatni odcinek o komiksach z Marvel Now!

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608821 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996