Crashday Redline Edition

Rozbudowane opcje tuningowe, wiele różnych pojazdów do wyboru, spektakularne kraksy, pokręcone trasy, zjawiskowa oprawa graficzna, siedem trybów rozgrywki, edytor map... oraz genialna ścieżka dźwiękowa i przyjemna fabularna otoczka skąpane w sentymentalnym sosie. „Crashday” powraca w odświeżonej wersji „Redline Edition”.

Dawno, dawno temu, przed erą dystrybucji cyfrowej, Szymas wybrał się do kiosku po horror za dychę, a wrócił do domu z grą wyścigową. Czy żałował swojej decyzji? W co grał w tych zamierzchłych, przedsteamowych czasach? Dlaczego zakochał się w „Crashday”? A za co znienawidził ten tytuł? Jak przetrwał ponowne spotkanie po latach? Posłuchajcie.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608755 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996