Copernicon 2018: Podcasting – mówimy i słuchamy o popkulturze

Pomimo systematycznego rozwoju podcastingu, profesjonalizacji podcasterów i rosnącej popularności medium nadal odnosimy wrażenie, że podcasty to nisza. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o podcastingu albo nie jesteście do niego przekonani, wpadnijcie na naszą dyskusję. Opowiemy, jak zacząć, na co warto zwrócić uwagę i dlaczego nagrywanie podcastów to rewelacyjny sposób na opowiadanie o kulturze. Jeśli regularnie słuchacie podcastów, również zapraszamy! Wesprzecie nas w promowaniu tego medium!

Dzisiejsze nagranie jest zapisem naszej prelekcji wygłoszonej na Coperniconie 2018.

Agnieszka Brodzik

Agnieszka Brodzik

http://www.carpenoctem.pl

Uzależniona od kawy miłośniczka dobrego jedzenia i dobrej lektury. Filolożka z powołania, tłumaczka z zawodu, wielbicielka grozy z wyboru, a naczelna Carpe Noctem niejako przy okazji.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996