Co dalej z serią „Gwiezdne wojny – historie”?

Poznaliśmy już wstępne wyniki finansowe z weekendu otwarcia filmu "Han Solo. Gwiezdne wojny - historie". Co jest przyczyną słabszego niż oczekiwano wyniku? W jaki sposób może on wpłynąć na przyszłość tej serii? Czym według mnie mają być "Gwiezdne wojny - historie"? Dlaczego kompletnie nie zgadzam się z opiniami zarzucającymi filmowi epatowanie pustym i nieprzemyślanym fan-serwisem? I wreszcie, czego oczekuję po kolejnych filmach z tego worka i dlaczego wyciągam akurat takie wnioski? Zapraszam na krótki suplement do wczorajszej tłustej dyskusji na temat najnowszego filmu z uniwersum "Gwiezdnych wojen".

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996