Cicha Noc

"Cicha noc" - objawienie tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W rolach głównych Dawid Ogrodnik i Arkadiusz Jakubik.

Wigilia Bożego Narodzenia. Wiejski dom we wschodniej Polsce. Adam - młody emigrant zarobkowy niespodziewanie pojawia się na wigilijnej kolacji. Nikt z jego licznej rodziny nie spodziewa się jaki jest prawdziwy powód jego nagłego powrotu do Polski.

Przeczytajcie opis, zerknijcie na plakat. Czego można spodziewać się po takim filmie? Głupiutkiej komedyjki? Przesadzonego dramatu? Ciepłej, familijnej opowieści? A może filmu (anty)świątecznego? Sprawdziła to dla was Bogusia, której kłopoty ze snem zaowocowały kolejnym nagraniem.

Tym razem posłuchacie trochę o więzach rodzinnych, dźwięku w polskich filmach, gorzkim humorze dnia codziennego. Dowiecie się także, czy Bogusia i Dawid Ogrodnik mają coś wspólnego oraz czy w Polsce mamy obiecujących filmowców. Zapraszamy!

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608620 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996