Chains i Hook

Po dwumiesięcznej przerwie Szymas postanowił wrócić do testowania prostych gier komputerowych. Tym razem padło na Chains od Meridian4 oraz Hook autorstwa pewnego polskiego duetu. Pierwsza z nich to dwudziestopoziomowa wariacja na temat mechaniki match-3, druga zaś to tak naprawdę elektroniczne bierki (lub przyszły symulator otwierania zamków w grze RPG) o poziomach przypominających wyglądem schematy obwodu elektrycznego. Ile czasu skradły Szymasowi obie produkcje? Której z nich warto poświęcić 99 eurocentów i wolny wieczór? Ile da się wycisnąć z pozornie ograniczonej mechaniki? Czy klikanie w szare linie wciąga? Hmmm? Oczywiście dowiecie się tego z dzisiejszego podcastu.

Chains

Hook

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607462 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996