Broforce

Bros, nie uwierzycie, co się stało! Szatan stworzył armię terrorystów! I ubliża Ameryce! AMERYCE! Czas chwycić za broń, wskoczyć do helikoptera i wraz z Sickiem i Szymasem wyruszyć w świat, by ostrą amunicją i gratami szerzyć pokój, sprawiedliwość i demokrację! DLA AMERYKI!

Zapraszamy Was na szczegółową recenzję platformowej strzelanki 2D od studia Free Lives i Devolver Digital, tj. Broforce! Niestety terroryści i obcy próbowali sabotować to nagranie, podcinali nam łącza, remontowali coś za ścianą itd., przez co w końcowce na kilka minut jakość spada, a Szymas brzmi, jakby nadawał z afgańskiej jaskini.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

  • Man­do­us

    Szy­mas: Na Ste­amie czę­sto aktu­ali­za­cje poja­wia­ją się bar­dzo rzad­ko 🙂 Ja tak pod koniec spraw­dzia­nu czę­sto mówię „Spiesz­cie już się powoli” 🙂

    • Szy­mas

      Za pią­tym razem zała­pa­łem, o czym piszesz 😀

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608821 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996