Briggs Land. Kobieca ręka (tom 1)

Briggs Land to państwo w państwie. Samowystarczalna secesjonistyczna, anarchistyczna, patriarchalna i rasistowska społeczność utrzymywana przy pomocy pieniędzy z lewych interesów rodu Briggsów. Wioska, która stała się rajem dla wszelkiej maści białych ekstremistów. Problem polega na tym, że głowa rodziny – Jim Briggs – trafił do więzienia w związku z zamachem na prezydenta USA, a jego żona – Grace – dosyć ma roli chłopca na posyłki. Kobieta postanawia przejąć władzę i odrobinę zmienić sposób funkcjonowania tytułowego terytorium. Nie będzie to jednak łatwe, bo inni członkowie rodziny również mają chrapkę na władzę, Jim bywa zawistny, a federalni z wielką przyjemnością zmiotą Briggs Land z powierzchni USA.

Czy scenariusz Briana Wooda zaskoczył czymś naszą redakcję? Czym wyróżniają się ilustracja Macka Chatera? Jaką bohaterką jest Grace Briggs? Które wątki wychodzą na pierwszy plan? Czy czekamy na kolejny album? Posłuchajcie.

Komiks „Briggs Land. Kobieca ręka. Tom 1” kupi­cie oczy­wi­ście w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Ochnik

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/

Pisarz, scenarzysta komiksowy i słuchowiskowy, bloger. Beznadziejny fan fantastyki, klasycznych animacji studia Warner Bros.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996