Blade Runner 2049

Rok 2049, dystopijne Stany Zjednoczone. K, łowca androidów z policji Los Angeles, wchodzi w trakcie śledztwa w posiadanie informacji, która może zburzyć fundamenty współczesnego społeczeństwa, oraz trafia na trop Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który 30 lat temu zapadł się pod ziemię.

Jak Denis Villeneuve potraktował kultowy film Scotta? Czy Gosling, Ford i Leto sprostali oczekiwaniom? Jak sprawdziły się aktorki: Ana de Armas, Robin Wright czy Carla Juri? Na ile zmieniło się Los Angeles przez te trzydzieści lat? Czy BR2049 to dynamiczny akcyjniak czy senny thriller? Dlaczego warto wybrać się na niego do kina? Posłuchajcie.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608821 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996