Blacksad. Arktyczni/Czerwona dusza

Jakiś czas temu, z okazji Dnia Kota, Jerry omówił pierwszą odsłonę - uznawanej przez wielu za kultową - serii komiksowej "Blacksad". Otwarcie nie powalało, ale wykreowany świat dawał nadzieję na ciekawe opowieści w przyszłości. Jerry wprawdzie długo zwlekał, ale w końcu postanowił sprawdzić, jak prezentują się kolejne przygody Johna Blacksada, czyli co oferują nam tomy "Arktyczni" oraz "Czerwona dusza". Z dzisiejszego odcinka dowiecie się, jakie są podstawowe plusy tego cyklu, a co nie do końca się udało i dlaczego recenzowanie dzieł kultury to czasem dość trudna sztuka.

Komiksy z serii "Blacksad" kupicie oczywiście w sklepie wydawnictwa Egmont.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996