Black Sails – sezon 4

Telewizyjne życie Black Sails dobiegło końca. Przy tej okazji Mando i Jerry zebrali się, aby na gorąco przedyskutować, jak wypadł finałowy sezon tej produkcji. Czy udało się utrzymać wysoki poziom aż do końca? Jak twórcy połączyli fakty historyczne i fikcję Wyspy Skarbów? Jak wypadło domknięcie poszczególnych wątków? I co stanowi o tym, że serial stacji Starz okazał się być jedną z najlepszych produkcji ostatnich lat? O tym i o wielu innych kwestiach możecie posłuchać w dzisiejszym odcinku, w którym dyskutanci zachowują się momentami jak piszczące na widok swojego idola, nastoletnie fangirls.

Sekcja spojlerowa: od 32.29

Omówienie sezonów 1-3

Fakty i fikcja w Black Sails

Omówienie sezonu 1

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607190 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996