Batman: Atak na Arkham/Liga sprawiedliwości: Bogowie i potwory

Jerry postanowił w końcu nadrobić jeden z najbardziej chwalonych filmów animowanych w ramach animowanego uniwersum DC, czyli "Bogowie i potwory". Seans skłonił go do paru przemyśleń o całym tym projekcie i wcześniej widzianych filmach z tego worka. Czym jest animowany świat DC? Jak prezentują się ekranizacje kultowych komiksów, a jak wypadają oryginalne fabuły? Do kogo są te filmy kierowane i czy starsi widzowie odnajdą w nich coś dla siebie? I w końcu, czy "Batman: Atak na Arkham" oraz "Liga sprawiedliwości: Bogowie i potwory" to tak dobre produkcje jak o nich mówią? Posłuchajcie!

Ps. A jeżeli chcielibyście innej opinii dla porównania, to posłuchajcie Myszmasza, gdzie "Gods and Monsters" został również omówiony (zaczyna się ok. 17.30)

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608820 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996