Anihilacja. Tom 3

Oto i on! Wielki finał marvelowskiego eventu "Anihilacja". Misiael i Jerry powracają, aby omówić dla Was trzeci tom, który zbiera główną mini-serię "Anihilacja", cztery nowelki "Heroldowie Galactusa" oraz archiwa Korpusu Nova. Czy scenarzysta poradził sobie z natłokiem postaci i wydarzeń? Na ile różnią się perspektywy czytelnicze neofity w kosmicznym uniwersum Marvela i ramola, który powraca do tego komiksu po latach?  Czy podobały się nam postacie i relacje pomiędzy nimi? Dlaczego Thanos w Marvel Cinematic Universe ssie, a ten komiksowy jest kozakiem? Jak oceniamy cztery nowelki domykające event? I czy zamierzamy sięgnąć po serię eksplorującą nowe status quo, czyli "Anihilację: Podbój"? Posłuchajcie!

Komiks „Anihilacja. Tom 3” kupi­cie oczy­wi­ście w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Michał Ochnik

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/

Pisarz, scenarzysta komiksowy i słuchowiskowy, bloger. Beznadziejny fan fantastyki, klasycznych animacji studia Warner Bros.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996