Anihilacja. Tom 2

Jakiś czas temu opowiedzieliśmy Wam o otwarciu eventu "Anihilacja", dziś temat kontynuujemy omawiając tom drugi wydania zbiorczego, w skład którego wchodzą trzy mini-serie "Silver Surfer", "Super-Skrull" oraz "Ronan". Jak prezentują się te skupiające się na bardzo niejednoznacznych (a czasem wprost negatywnych) postaciach historie? Czy sprawdzają się w oderwaniu od głównej serii "Anihilacji"? Jak wypadli nowi rysownicy? Dlaczego Misiael ma na pieńku z Simonem Furmanem, a Jerry nie jest w stanie w pełni ocenić tych komiksów? Posłuchajcie i do usłyszenia już wkrótce przy okazji wielkiego finału tej historii!

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Michał Ochnik

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/

Pisarz, scenarzysta komiksowy i słuchowiskowy, bloger. Beznadziejny fan fantastyki, klasycznych animacji studia Warner Bros.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996