Anihilacja. Tom 1

Pięć lat temu Misiael w ramach Dziennika pokładowego opowiedział o "Anihilacji", czyli komiksie, który zrobił sporo dobrego dla marvelowskiego kosmosu. W tym roku, ku zaskoczeniu wielu, "Anihilacja" pojawiała się w Polsce dzięki wydawnictwu Egmont. Postanowiliśmy przy tej okazji podyskutować o poszczególnych mini-seriach i tak dziś na warsztat bierzemy pierwsze wydanie zbiorcze w skład którego wchodzą "Drax Niszczyciel", "Anihilacja: Prolog" oraz "Anihilacja: Nova". Jak broni się to otwarcie eventu po ponad dziesięciu latach od premiery? Na ile postaci i różne elementy kosmosu Marvela, które możemy kojarzyć z filmów takie jak Xandar, korpus Nova, Thanos, czy Drax, przypominają swoje wersje komiksowe? Jak w przypadku Misiaela wypadło zderzenie z nostalgią, a jak ocenia "Anihilację" Jerry jako laik w ramach kosmicznego uniwersum Marvela? O tym wszystkim i wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym odcinku!

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Michał Ochnik

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/

Pisarz, scenarzysta komiksowy i słuchowiskowy, bloger. Beznadziejny fan fantastyki, klasycznych animacji studia Warner Bros.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996