Anihilacja: Podbój. Tom 1

Sukces kosmicznego eventu zatytułowanego "Anihilacja", który Marvel serwował w latach 2005-2006 spowodował, że sequel szybko stał się oczywistością. Egmont również nie kazał fanom kosmicznego Marvela długo czekać na kontynuację i dosłownie kilka tygodni po finale "Anihilacji", "Anihilacja: Podbój" wylądowała na księgarskich półkach. Tym samym duet, który omówił na łamach Konglomeratu poprzedni event zebrał się ponownie, aby sprawdzić jak wypada dalszy ciąg tej opowieści. Czy złota zasada sequeli została zachowana? Czym Keith Giffen zaskoczył Misiaela? Jak Jerry ocenia komiksowe wersje Rocketa, Mantis, czy Groota, które poznajemy w "Podboju"? I w końcu jak oceniamy poszczególne części składowe zaprezentowane w tym wydaniu zbiorczym i czy poczuliśmy się zachęceni do sięgnięcia po kolejny tom? Posłuchajcie!

Komiks „Anihilacja: Podbój. Tom 1” kupi­cie oczy­wi­ście w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Michał Ochnik

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/

Pisarz, scenarzysta komiksowy i słuchowiskowy, bloger. Beznadziejny fan fantastyki, klasycznych animacji studia Warner Bros.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6609023 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996