Z archiwum X – sezon 10

Zakoń­czył się wycze­ki­wany z utę­sk­nie­niem przez fanów dzie­siąty sezon „Z archi­wum X”, czyli mojego uko­cha­nego serialu. Sezon wzbu­dził sporo kon­tro­wer­sji, zatem do jego omó­wie­nia posta­no­wi­łem wezwać wspar­cie. I tak wespół z Mando oraz Szy­ma­sem przez bli­sko dwie godziny dys­ku­tu­jemy o tym co było dobre, a co się nie udało, cza­sem wkrada się chaos, a cza­sem pono­szą nas emo­cje. Ale musi­cie nam wyba­czyć, nie codzien­nie roz­ma­wia się o takim powro­cie.

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na Jerry’s Tales. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

http://jerrystales.blogspot.com/

Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji. Na co dzień pisze i nagrywa na swoim blogu i udziela się jako redaktor serwisu Carpe Noctem.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.