Taniec wśród kul

Mody i trendy w grach video nadchodzą i mijają dokładnie tak, jak w każdym innym aspekcie naszego życia. Jednego dnia na czasie są gry z mechaniką dynamicznego skradania, drugiego fascynują nas produkcje z wiernie odwzorowaną fizyką modeli, a nim się obejrzymy, wszyscy nagle szaleją na punkcie sieciowych rozgrywek battle royale... Uznaliśmy, że warto z perspektywy czasu spojrzeć na dwa trendy, których popularność przypadała na pierwszą dekadę XXI wieku - bullet-time i gry z systemem osłon. Zapraszamy do odsłuchania nowego odcinka Alchemii Gier.

Michał Ochnik

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/

Pisarz, scenarzysta komiksowy i słuchowiskowy, bloger. Beznadziejny fan fantastyki, klasycznych animacji studia Warner Bros.

Rafał Siciński

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996