Maniakalny gliniarz 3

W sto czter­dzie­stym trze­cim Nawie­dzo­nym Pod­ca­ście Man­dell zmu­sza Szy­masa do nagra­nia pod­ca­stu o Mania­kal­nym gli­nie 3 (1993). Jak po latach ogląda się zwień­cze­nie try­lo­gii Lustiga i Cohena? Czy Matt Cor­dell będzie mógł w końcu spo­cząć w pokoju? Jak wyglą­dają wątki roman­tyczne w tego typu kinie? Czy Glina Maniak choć tro­chę stra­szy? I wresz­cie… jak zakoń­czy się kon­flikt na linii Szy­mas – Man­dell? Kto prze­żyje? Kto zgi­nie? Posłu­chaj­cie…

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blogu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.