Upgrade

Upgrade to cyberpunkowy technothriller akcji o sztucznej inteligencji wszczepionej bohaterowi, który pragnie pomścić swoją żonę. W tym przepełnionym dickowskim klimatem filmie obserwujemy zmagania hybrydy człowieka i komputera, w starciu, w którym każdy walczy o swoje. A następca HALa 9000 ucieka się do najbardziej przebiegłych środków. Żarłok TV​ szuka odpowiedzi na pytanie o istotę człowieczeństwa, o to, jak funkcjonuje podróbka człowieka oraz jak smakuje podróbka kawy. UWAGA: Odcinek zupgrejdowany efektami stereo siorbania kawy!

Łukasz Skura

Łukasz Skura

Kiedyś SKura, dzisiaj już Żarłok - pożera filmy, książki, płyty a przede wszystkim testuje dobre i złe żarcie na ŻTV. W wolnych chwilach katuje ludzi swoją niestrawną gitarą.

  • Jakub Szczot­ka

    Mio­dzio. Wczo­raj epic­ka recen­zja Man­dy, dzi­siaj to. Zabie­ram się za słu­cha­nie, a z cie­ka­wo­ści zapy­tam dla­cze­go Man­dy nie na Konglo…?

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996