Obcy: Przymierze

Statek osadniczy "Przymierze" dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i zagadek świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (nominowany do Oscara Michael Fassbender), ocalały z katastrofy "Prometeusza". Gdy odkrywają, że świat ten kryje w sobie niewyobrażalne zagrożenie, muszą podjąć przerażającą próbę ucieczki.

Skura na gorąco omawia najnowszy film Ridleya Scotta pt. "Prometeusz 2"..."Obcy: Przymierze", a w drugiej części podcastu wchodzi w dialog z recenzją jednego ze znanych Youtuberów 🙂

 

Łukasz Skura

Łukasz Skura

Kiedyś SKura, dzisiaj już Żarłok - pożera filmy, książki, płyty a przede wszystkim testuje dobre i złe żarcie na ŻTV. W wolnych chwilach katuje ludzi swoją niestrawną gitarą.

  • Man­do­us

    Jeśli miał­bym się do cze­goś przy­cze­pić to wrzu­ce­nie Icha­bo­da tak tro­chę nagle i od cza­py. Nie poda­jesz źró­dła, nie mówisz kto to. Po pro­stu nagle zaczy­nasz „dys­ku­to­wać” z jakimś gościem. Co się tyczy fil­mów to ja bar­dzo lubię czę­ści 1–4. AvP było tra­gicz­ne. Pro­me­te­usza widzia­łem raz i nie prze­pa­dam. Cove­nant pew­nie obej­rzę jak będzie na nośniku.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6601750 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996